Bilety Autokarowe Narty   Bilety do Londynu   Bilety Autokarowe   Bilety Wizzair   Bilety Ryanair   Bilety EasyJet   Bilety Norwegian  
  
  Strona Główna
  Relacje i Opinie
  Francja Narty
  Włochy Narty
  Austria Narty
  Słowacja Narty
  Szwajcaria Narty
  Norwegia Narty
  Dolomity - Włochy
  Francja na Narty!
  Alpy
  Sudety
  Tatry
  Beskidy
    - Beskid Wyspowy
    - Beskid Sądecki
    - Pieniny
    - Beskid Żywiecki
    - Beskid Śląski
    - Bieszczady
    - Gorce
    - Beskid Niski
    - Pogórze Podkarpacie
  Czechy
  Mapa Strony
  Kontakt
  Odszkodowania Powypadkowe
  Autobusem na Narty
 
 


Bieszczady Zimą - Narty w Bieszczadach

Bieszczady to region Polski najbardziej wysunięty na jej południowy wschód, a także jedno z pasm Karpat, którego najwyższym szczytem jest Tarnica (1346 m.n.p.m.). Łagodne uformowanie tych gór sprzyja przede wszystkim nauce jazdy na nartach oraz na snowboardzie. Jednakże można także tu znaleźć trasy dla zaawansowanych narciarzy i strome ścianki dla miłośników "ostrej" jazdy. Główny ośrodek narciarski to Ustrzyki Dolne, natomiast mniejsze ośrodki to: Bystre, Cisna, Drerniczek, Kalnica, Lesko-Huzele, Solina i Weremień k. Leska.
Ustrzyki Dolne to niewielkie miasteczko malowniczo położone w dolinie rzeki, otoczone z północy przez pasmo Kamiennej Laworty, a z południa przez pasmo Gromadzyń. Na tym terenie notuje się obfite opady śniegu, które długo zalegają, co sprawia, że okolice miasta są idealnym terenem do uprawiania sportów zimowych, w tym narciarstwo. Ten teren narciarski oferuje 5 wyciągów (w tym 2 orczykowe i 3 talerzykowe) obsługujących 9 naśnieżanych tras zjazdowych.